Loading...
Travel4u.pl - oferty last minute, wczasy, wycieczki, noclegi, mapa
Wyjedź w podróż
swojego życia
Strona główna · Sport · O nas · Kontakt · Mapa strony · Dodaj do ulubionych
Wczasy, wycieczki ·Przewodniki, mapy ·Baza noclegowa  
Informacje o krajach · Prawo · Kursy walut · Forum Portal Turystyczny
Gram w Lotka / Lotto

zaginęłą osoba we Włoszech

drukuj stronęPoleć znajomym
Forum » Europa » zaginęłą osoba we Włoszech
Lista tematów Zarejestruj się Zaloguj się
AutorWiadomość
Aggi
IP:*.neoplus.adsl.tpnet.pl
cytujWysłany: 2005-02-05 22:17:17 Temat postu: zaginęłą osoba we Włoszech
Szanowni Państwo,
Zaginął we Włoszech brat koleżanki – Krzysztof Tyka. Wiek 30 lat, wzrost 165 cm, średniej postury. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów (oprócz nieważnego paszportu – z powodu upływu daty ważności). Ostatno kontaktował się ze swoją mamą początkiem października 2004r. W rozmowie telefonicznej twierdził, że jest koło Rzymy. Z pochodzenia jest Polakiem, urodził sie w Brzesku (woj. małopolski).
Bardzo proszę o pomoc lub wskazówki gdzie szukać pomocy w tej sprawie. Na dzień dzisiejszy nie posiadam zdjęcia, Zdobędę je za ok 2 dni. Wówczas znów prześlę tę wiadomość do Państwa ale z załącznikiem.
Proszę o podanie danych instytucji, za pośrednictwem, których można odnależć zaginioną osobę we Włoszech. Bądź też linki stron, na których być może znajdę potrzebne informacje. Bardzo proszę o odpowiedź. Serdecznie dziękuję.
Z poważaniem Aggi
szafa77@op.pl
Uwaga! Portal Travel4u.pl nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać poprzez formularz zamieszczony na stronie Kontakt.

Strona główna · O nas · Wczasy, wycieczki · Kraje · Przewodniki · Forum · Aktualności · Reklama · Program Partnerski · Polityka prywatności · Kontakt
 Opublikowane na stronach www.travel4u.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. więcej »
Copyright © 2004-2019 Travel4u.pl. All rights reserved.