Loading...
Travel4u.pl - oferty last minute, wczasy, wycieczki, noclegi, mapa
Wyjedź w podróż
swojego życia
Strona główna · Sport · O nas · Kontakt · Mapa strony · Dodaj do ulubionych
Wczasy, wycieczki ·Przewodniki, mapy ·Baza noclegowa  
Informacje o krajach · Prawo · Kursy walut · Forum Portal Turystyczny
Gram w Lotka / Lotto

Jak pobrać wideo lub muzykę z YouTube?

drukuj stronęPoleć znajomym
Forum » Afryka » Jak pobrać wideo lub muzykę z YouTube?
Lista tematów Zarejestruj się Zaloguj się
AutorWiadomość
alanpoe
IP:31.179.10.*
cytujWysłany: 2023-03-27 22:27:56 Temat postu: Jak pobrać wideo lub muzykę z YouTube?
YouTube to jedna z najpopularniejszych platform do oglądania filmów i słuchania muzyki. Ale co, jeśli chcesz zapisywać filmy lub muzykę na swoim urządzeniu i oglądać je lub słuchać w dowolnym momencie? W tym artykule wyjaśnimy, jak pobierać filmy lub muzykę z YouTube. Zalecamy korzystanie z https://pl.yconvert.net/

Metoda przeglądarki
Pierwszym i najłatwiejszym sposobem pobierania filmów lub muzyki z YouTube jest użycie przeglądarki. Aby to zrobić, musisz otworzyć stronę wideo na YouTube, skopiować adres URL filmu i wkleić go w pasku wyszukiwania na specjalnej stronie, na przykład savefrom.net lub flvto.biz. Następnie musisz wybrać żądany format i jakość, a następnie kliknąć przycisk „Pobierz”.
Metoda aplikacji
Istnieje wiele aplikacji, które umożliwiają pobieranie filmów lub muzyki z serwisu YouTube. Niektóre z nich można zainstalować na komputerze, a inne na urządzeniach mobilnych. Niektóre z najpopularniejszych aplikacji do pobierania filmów i muzyki z YouTube to Freemake Video Downloader, 4K Video Downloader, YouTube Music, YouTube Premium i wiele innych.
Metoda wykorzystująca rozszerzenia przeglądarki
Rozszerzeń przeglądarki można również używać do pobierania filmów lub muzyki z serwisu YouTube. Niektóre z bardziej popularnych rozszerzeń to Video Downloader Plus, Video DownloadHelper, SaveFrom.net Helper i inne. Po zainstalowaniu rozszerzenia musisz kliknąć przycisk pobierania na stronie wideo i wybrać żądany format i jakość.
Metoda wiersza poleceń
Istnieje sposób na pobieranie filmów lub muzyki z YouTube za pomocą wiersza poleceń na komputerze. Aby to zrobić, musisz użyć specjalnego narzędzia, takiego jak youtube-dl. Aby pobrać film, musisz wpisać w wierszu poleceń polecenie „youtube-dl [adres URL filmu]”.
Uwaga! Portal Travel4u.pl nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi na forum. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać poprzez formularz zamieszczony na stronie Kontakt.

Strona główna · O nas · Wczasy, wycieczki · Kraje · Przewodniki · Forum · Aktualności · Reklama · Program Partnerski · Polityka prywatności · Kontakt
 Opublikowane na stronach www.travel4u.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. więcej »
Copyright © 2004-2023 Travel4u.pl. All rights reserved.